دوشنبه ۰۳ مهر ۰۲
۷ بازديد
۰ ۰

خدمات کارشناسی خودرو در تهران

هنگام خرید خودرو صفر و کارکرده بررسی وضعیت خودرو و قیمت گذاری آن یکی از ارکان مهم معامله به حساب می آید. خدمات کارشناسی خودرو در تهران یکی از خدمات وب سایت خودرو شاپ در این رابطه است که همواره کارشناسی خودرو را برای شهروندان تهرانی تسهیل می کند. برای دسترسی سریع و راحت به خدمات کارشناسی خودرو کارکرده و صفر در تمام استان های کشور باید ابتدا فرم درخواست را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر شوند. برای ثبت درخواست کارشناسی خودرو مراحل زیر را طی کنید:

 1-تکمیل و ارسال فرم درخواست .
2-اعزام کارشناس برای خودرو در محل اعلامی شما در کمتر از یک ساعت.
3-بررسی و ارزیابی تمام و کمال خودرو از نظر فنی , بدنه , آپشن ها و تمامی جزئیات.
4-ارائه گزارش و ارزیابی قیمت به روز .
5-ضمانت و شرط خودرو شاپ در کارشناسی تا 100 درصد و قبول ضرر و زیان ناشی از گزارش نادرست.
6-پرداخت هزینه کارشناس
مشاهده نمونه فرم کارشناسی خودرو.
 (کارشناس رسمی دادگستری)
1-تکمیل و ارسال فرم درخواست .
2-اعزام کارشناس برای خودرو در محل اعلامی شما در کمتر از یک ساعت.
3-بررسی و ارزیابی تمام و کمال خودرو از نظر فنی , بدنه , آپشن ها و تمامی جزئیات.
4-ارائه گزارش و ارزیابی قیمت به روز کارشناس رسمی دادگستری شامل بررسی اصالت خودرو و قطعات و مستدل بودن در محاکم قضایی.
5-ضمانت و شرط خودرو شاپ در کارشناسی تا 100 درصد و قبول ضرر و زیان ناشی از گزارش نادرست.
6-پرداخت هزینه کارشناس
مشاهده نمونه فرم کارشناسی خودرو.
(کارشناسی خودروهای اقساطی)
این قسمت فقط در صورت هماهنگی با شرکت و خرید خودروی متقاضی و ثبت در سامانه پرداخت شود.
جهت پرداخت هزینه کارشناسی خودروی اقساطی اینجا کلیک کنید.

خدمات کارشناسی خودرو چیست و شامل چه مواردی می شود؟

به صورت کلی خدمات کارشناسی خودرو شامل بررسی گیربکس، رنگ بدنه، وضعیت بدنه، جلوبندی خودرو، وضعیت شاسی ها، برآورد قطعات مصرفی و وضعیت کلی موتور خودرو می شود. این فرایند توسط متخصص کارشناسی خودرو باید صورت بگیرد و در انتها برگه کارشناسی خودرو به مشتری تحویل داده شود. اگر کارشناسی خودرو کارکرده توسط متخصص تایید نشود، ممکن است در معامله مشکلاتی ایجاد شود که به ضرر هر دوطرف (خریدار و فروشنده) خواهد بود. در این میان بسیاری از افراد به اشتباه کارشناسی خودرو را با معاینه فنی یکی می دانند و همین موضوع موجب می شود در معامله خودرو با مشکل مواجه شوند. کارشناسی خودرو به طور کامل ارزش واقعی خودرو کارکرده و صفر را مشخص می کند؛ این درحالی است معاینه فنی خودرو تنها بخش هایی از اتومبیل را مورد بررسی قرار داده و در نهایت سلامت خودرو را تایید می کنند. خدمات کارشناسی خودرو به صورت کامل شامل موارد زیر می شود:

بررسی شاسی و اسکلت در کارشناسی خودرو

بدون شک مهم ترین قسمت در کارشناسی خودرو، بررسی شاسی ها و ستون خودرو است که باید توسط متخصص تایید شود. شاسی ها در اتومبیل اغلب بر اثر تصادفات جاده ای دچار آسیب می شوند و برروی کنترل خودرو مستقیما تاثیر می گذارند. در نتیجه اگر آسیب وارد شده به شاسی ها تایید شود، قیمت و ارزش کلی آن خودرو به شدت کاهش پیدا می کند. مورد دیگر که در این قسمت توسط کارشناسان بررسی می شود، سلامت ستون های اتومبیل است. ستون ها و شاسی ها اسکلت خودرو راتشکیل می دهند و هنگام تصادف از وارد آمدن آسیب به موتور و اتاق اتومبیل جلوگیری می کنند. در نتیجه سلامت این دو بخش از خودرو از عوامل مهمی است که در خدمات کارشناسی خودرو مورد بررسی قرار می گیرند. 

کارشناسی خودرو در محل

خودرو شاپ، بهترین مرجع خرید و فروش اقساطی خودرو با همکاری کارشناس پلاس در منطقه است. اکنون با همکاری کارشناس پلاس، تمامی خودروهای موجود در خودرو شاپ بدون استثناء، با گارانتی و تضمین ۱۰۰% بدنه و فنی کارشناسی شده‌اند. کارشناسان پلاس، به عنوان کارشناسانی مجرب در زمینه کارشناسی فنی و بدنه انواع خودرو، به دقت و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، خودروهای موجود در خودرو شاپ را کارشناسی می‌کنند. از این پس، شما می‌توانید با خیالی آسوده به خرید خودروی اقساطی در خودرو شاپ بپردازید و با اطمینان کامل، ماشینی با کیفیت و ارزشمند را به دست آورید. با خودرو شاپ و همکاری با کارشناس پلاس، شما بهترین تجربه را در خرید و فروش اقساطی خودرو خواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید و از فروشگاه ما بازدید کنید.

 

وقتی می‌خواهید ماشین خود را بفروشید، مهمترین امری که باید در نظر داشته باشید، اعتماد خریدار به وضعیت فنی و بدنه ماشین است. اما با همکاری کارشناس پلاس، این مسئله برای شما دیگر مشکل نخواهد بود. کارشناسان پلاس، به عنوان کارشناسانی مجرب در زمینه کارشناسی فنی و بدنه انواع خودرو، ماشین شما را با دقت و با استفاده از تجهیزات پیشرفته کارشناسی می‌کنند. با این کارشناسی، خیال خریداران شما راحت‌تر و آسوده‌تر می‌شود و شما می‌توانید ماشین خود را با سرعتر و با اطمینان خاطر بیشتری بفروشید. با این کهنسالی خودرو شما، این اطمینان برای خریداران به اهمیت بیشتری می‌رسد. با کارشناسی کارشناس پلاس، هیچ جزئی از ماشین شما از دیدگاه فنی و بدنه بررسی نخواهد ماند، بنابراین می‌توانید با اعتماد به نفس، ماشین خود را به فروش برسانید. برای دریافت راهنمایی بیشتر در خصوص فروش خودرو و همچنین کسب اطلاعات در زمینه خرید خودرو اقساطی، با ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره‌مند شوید.

بررسی وضعیت بدنه و رنگ خودرو

بررسی وضعیت و رنگ بدنه خودرو یکی از بخش های مهم در کارشناسی تخصصی خودرو است که بررسی آن نیاز به دانش و تجربه کافی دارد. برسی وضعیت بدنه و رنگ خودرو شاید در ظاهر کار پیچیده ای نباشد اما نیازمند تخصص لازم بوده و هرکسی نمی تواند سلامت آن را تایید کند. در نتیجه برای بررسی این موضوع خریدار و فروشنده لزوما باید از خدمات کارشناسی خودرو استفاده کند. خوشبختانه وب سایت خودرو شاپ یکی از بهترین مراکز کارشناسی خودرو در تهران محسوب می شود. یکی از خدمات خودرو شاپ در این زمینه، سرویس کارشناسی خودرو در محل و کارشناسی خودرو آنلاین است که همواره انجام فرایند کارشناسی ماشین را برای مشتریان راحت تر می کند.

بررسی قطعات تعویضی در کارشناسی خودرو کارکرده 

بررسی قطعات تعویضی در خودروهای کارکرده یکی از مسائل مهم در خرید و فروش اتومبیل است که تشخیص آن کار دشواری می باشد. بررسی قطعات تعویضی در کارشناسی خودرو کارکرده بیشتر شمال قطعات بیرونی اتومبیل می شود؛ چرا که این قطعات در تصادفات بیشترین آسیب را می بینند و فروشندگان اغلب این موارد را تعویض می کنند. تشخیص تعویضی بودن قطعات اتومبیل روش های بخصوصی دارد که توسط کارشناسان متخصص در این زمنیه انجام می شود. تشخیص تعویضی بودن قطعات خودرو نیازمند تجربه و دانش زیادی است در نتیجه سپردن آن به افراد غیر متخصص قطها موجب ضرر و زیان خریدار خواهد شد. 

تست موتور و بررسی دیاگ در کارشناسی ماشین کارکرده

بعد از بررسی موارد فوق، کارشناس متخصص موتور اتومبیل و دیاگ خودرو را مورد بررسی قرار می دهد. موتور یک از قطعات اصلی خودرو محسوب می شود و سلامت آن بسیار حائز اهمیت است. در این بررسی متخصص تمام جوانب مورد نیاز را بررسی کرده و در صورتوجود ایرادات، آن را به مشتریان متذکر می شود. در این بررسی کلی، تعمیر کامل موتور خودرو یک امتیاز مثبت محسوب شده و خودرو کارکرده از این نظر یه پله بالاتر از سایر خودروهای کارکرده قرار می گیرد. دیاگ در اتومبیل وظیفه کنترل و ثبت قطعات مصرفی و مسافت طی شده در خوردو را برعهده دارد. بطور کلی دیاگ اتومبیل یک ثبت کننده دقیق و مطمئن است که می توان به خیال راحت به اعداد و ارقام آن اعتماد کرد. اما این موضوع به این معنی نیست که کارشناس مربوط دیاگ را تست نمی کند؛ بلکه تنها وظیفه او صحت و سلامت دیاگ است و بررسی می کند که دیاگ خودرو دستکاری نشده باشد. 

تست رانندگی مرحله آخر در خدمات کارشناسی خودرو کارکرده

قدم آخر از کارشناسی ماشین، به تست خودرو در رانندگی اختصاص می یابد. در این مرحله کارشناس مربوطه با خودرو رانندگی می کند و میزان شتاب خودرو و دیگر عوامل مهم را مورد بررسی قرار می دهد. در این قسمت اگر خودرو مشکلی داشته باشد، به خوبی قابل تشخیص بوده و قیمت و ارزش نهایی خودرو برآورد می شود. حال پس از آشنایی با مراحل خدمات کارشناسی خودرو در محل، ممکن است برایتان سوال شده باشد که هزینه کارشناسی خودرو چقدر است؟ این موضوع از دوجهت قابل بحث است و در پاراگراف بعدی به صورت کامل توضیح داده می شود.

هزینه کارشناسی خودرو در محل

هزینه کارشناسی خودرو به دوصورت کلی محاسبه می گردد که انتخاب آن برعهده مشتریان خواهد بود. حالت اول شامل کارشناسی خودرو و اعلام قیمت نهایی توسط کارشناس به مشتریان بوده و هزینه آن 200 هزار تومان می باشد. در حالت دوم مراحل تایید سلامت خودرو و قیمت گذاری به صورت کارشناسی رسمی قوه قضاییه انجام می شود. در این حالت برگه کارشناسی خودرو از نظر دادگستری اعتبار دارد و مشتریان برای اطمینان خاطر می توانند از این روش استفاده کنند. هزینه کارشناسی قوه قضاییه 400 هزار تومان است و مشتریان گرامی می توانند از طریق وب سایت خودرو شاپ هر دوحالت کارشناسی را درخواست کنند. 

برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر می توانید به سایت Carestun.comمراجعه فرمایید.

 
 
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.